1-Й НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС ТРЕНЕРІВ-ПСИХОЛОГІВ: РОЗВИТОК / БІЗНЕС / ПСИХОЛОГІЯ.

Днями при безпосередній підтримці президента університету академіка С.В. Ківалова пройшов 1-Й НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС ТРЕНЕРІВ-ПСИХОЛОГІВ: РОЗВИТОК / БІЗНЕС / ПСИХОЛОГІЯ.

Сьогодні розвиток психологічної освіти набуває все більшої актуальності. Міжнародний гуманітарний університет має команду досвідчених викладачів, потужну матеріально-технічну базу, яка забезпечує належні умови для здійснення освітнього процесу.

Захід урочисто відкривали ректор університету д.ю.н проф. Громовенко К. В. , перший проректор, д.п. н.проф. Лефтеров В.О. та засновниця Конгресу , директорка Тренінг-корпорації «PSYCHOLOGY», к.п. н. доц. кафедри педагогіки та психології Жигалкіна Н. В. У свої промовах вони відзначили, що 1-й Національний Конгрес Тренерів-Психологів - це науково-практична платформа, яка об’єднала професійних експертів з різних навчальних галузей психології та бізнес-освіти. Захід був спрямований на підвищення кваліфікації, обмін досвідом сучасних провідних фахівців.

До участі у Конгресі були запрошені: практичні психологи, тренери, бізнес-психологи та бізнес-тренери, педагогічні та науково-педагогічні працівники, науковці і практики в галузі психології, здобувачі університету, а також усі зацікавлені особи, діяльність яких має відношення до порушених на Конгресі питань.

Членами організаційного комітету стали:
  • Меленчук Н. І. – завідувачка кафедри педагогіки та психології, кандидатка психологічних наук, доцентка Міжнародного гуманітарного університету;
  • Єрмакова С. С. - практичний психолог, докторка педагогічних наук, професорка кафедри педагогіки та психології Міжнародного гуманітарного університету;
  • Пермяков М.– психолог, Голова Громадської організації «Альянс ментального здоров'я»;
  • Кулієва А.– інтернет-маркетологиня, сертифікований бізнес-тренер, співвласниця агенції Ask&Go;
  • Догальова В. – системний терапевт, RPT практик, авторка i ведуча т-iгор, МАК-коуч;
  • Шпильова Н.– комунікаційний менеджер, організатор конференцій;
  • Філяєв О. – комунікаційник, телерадіоведучий «Перший міський Одеса» та ін.

Програма Конгресу охопила пленарне засідання, інтерактивні дискусійні платформи, майстер-класи з підвищення кваліфікації практикуючих психологів.

Усі учасники мали можливість:
* розібрати актуальні професійні запити,
* ознайомитися з рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я України щодо застосування психологічних методів роботи,
*поглиблено вивчити деякі міжнародно зарекомендовані методи сучасної психотерапії,
* прийняти участь у нетворкінгу в форматі Peer-to-Peer.

Інтерактивними дискусійними платформами стали такі як-от:
1. Сучасні прийоми майстерності практикуючих психологів.
2. Соціально-психологічні складові ефективного тренера в галузі психології.
3. Професійне вигорання практикуючих психологів: наслідки та профілактика.
4. Роль емоційного інтелекту практикуючих психологів в реалізації та розкритті особистого потенціалу людства.

Усі задіяні до Конгресу учасники отримали сертифікати підвищення кваліфікації, які урочисто вручала декан Факультету Лінгвістики та перекладу Міжнародного гуманітарного університету - Адамова Г.В.