Новини МГУ

Президент МГУ Сергій Ківалов прокоментував інформацію від «Української правди», назвавши це провокацією, та опублікував детальну програму візиту до Молдови

«16-17 червня делегація Міжнародного гуманітарного університету відвідала Республіку Молдова з метою підписання договору про співпрацю нашого вишу з Державним медичним та фармацевтичним університетом імені Миколи Тестеміцану.
Усю програму було запропоновано приймаючою стороною – Державним медичним університетом на чолі з ректором Емілем Чебаном, який минулого року також відвідував Міжнародний гуманітарний університет. Візит був розписаний за хвилинами, а зустріч із митрополитом Кишинівським та всієї Молдови Володимиром, яка проходила у складі 11 осіб і тривала не більше години, була лише одним із пунктів насиченої програми. Тому вкрай дивно з вуст журналіста звучить, що зустріч із митрополитом нібито була таємницею і тривала понад шість годин. На запрошення ректора Державного медичного університету ми відвідали митрополію спільно з проректорами та іншими посадовими особами вишу, а також ректором МГУ Костянтином Громовенком та проректором з науково-медичної роботи, доктором медичних наук, професором Людмилою Ковалевською.
Даний візит не був секретним, я публікую його програму. Ознайомитися з деталями можна було відразу після приїзду – інформація висвітлювалася в ефірі одеського телеканалу «Репортер»: https://www.youtube.com/watch?v=WZ3wuZTKDzI », – заявив президент Міжнародного гуманітарного університету академії Сергій Ківалов.
Made on
Tilda