Завідувачка кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства

професор Світлана Андрейченко та професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Міжнародного гуманітарного університету Наталія Хендель 12 травня 2023 р. прийняли участь у конференції "War in Ukraine, a challenge for legal normality". Конференція була організована Центром європейських і порівняльно-правових досліджень (CEJEC) та проходила в Паризькому Університеті Нантер (Université Paris Nanterre). Захід було присвячено регламентації приватно-правових та публічно-правових відносин в умовах російської агресії проти України. Було проведено декілька панельних дискусій, де, зокрема, розглядалися питання функціонування правосуддя під час війни; відносини України та ЄС в контексті російсько-української війни; особливості правової кваліфікації та переслідування воєнних злочинів. Професор Андрейченко виступила із доповіддю, присвяченій створенню Спеціального міжнародного кримінального трибуналу щодо злочину агресії проти України. Професор Хендель свою доповідь присвятила питанням захисту культурних цінностей під час війни.