Новини МГУ

Змагання «E-Formula 2.0»

Навчання в університеті – це не тільки відвідування занять, виконання домашніх завдань та здача екзаменів. Це можливість побувати у різноманітних куточках нашої країни та світу, оскільки факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету активно співпрацює із вітчизняними та закордонними компаніями та приймає участь у різноманітних заходах. Так сталося і 6-7 червня 2024 року. У ці дні здобувачі Кіріл Лазарєв, Іван Панков, Нікіта Черкас та їх керівник – доцент кафедри комп’ютерних наук Русу Олександр Петрович, відвідали місто Дніпро для того щоб прийняти участь у змаганні «E-Formula 2.0», які пройшли у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка».
Окрім участі у змаганнях наші викладачі та здобувачі мали можливість ознайомитися із самим містом, його історією та особисто відчути його атмосферу. Ввечері, після закінчення змагань, доцент кафедри інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Булана Тетяна Михайлівна та доцент кафедри безпеки інформації та телекомунікацій Ткач Максим Олександрович провели незабутню прогулянку, протягом якої ми дізналися про унікальні особливості міста Дніпра та видатних людей, які його створювали та розбудовували. Екскурсія закінчилася пізно ввечері на мальовничій набережній, де учасники прогулянки змогли трішки відпочити на березі Дніпра після насиченого подіями дня. Наступного дня наші викладачі та здобувачі відвідали Дніпропетровський національний історичний музей імені Дмитра Яворницького, де екскурсоводи музею протягом майже трьох годин розповідали про історію краю та музею, а також про особливості армії Римської імперії. Учасники екскурсії також мали можливість особисто відчути усю важкість давньоримської зброї, а також зіграти у Терні Лапілі – стародавню гру римських воїнів, сучасний варіант якої відомий українцям як Хрестики-Нулики.
Викладачі та здобувачі факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук висловлюють щиру подяку співробітникам НТУ «Дніпровська політехніка»: декану факультету інформаційних технологій Удовик Ірині Михайлівні, доценту кафедри інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Буланій Тетяні Михайлівні та доценту кафедри безпеки інформації та телекомунікацій Ткачу Максиму Олександровичу за гостинність та незабутні хвилини, проведені у місті. Також щиро дякуємо співробітникам Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького: Оксані Рутковській, Ользі Чередник та Владиславу Дудко за цікаві історичні розповіді, які значно розширили наш світогляд.
Made on
Tilda