Новини МГУ

Відкрита лекція від експерту Національної Служби Здоров'я України

На Факультеті медицини та громадського здоров'я в режимі ZOOM-конференції відбулася відкрита лекція, присвячена питанням роботи та навчання медичного персоналу в умовах війни. Колектив факультету висловлює велику подяку інструктору з обслуговування The Golden Hour Mobile, фахівцю із організації морально-психологічного забезпечення військ, магістру в галузі менеджменту, експерту Національної Служби Здоров'я України з онкології, радіаційному онкологу Ганні Морозовій. Зустріч була організована кафедрою загально-медичних наук (зав.кафедри - д.мед.н., професор Ковальчук Л.Й.).

Наші здобувачі і весь колектив факультету з інтересом прослухав цікаву інформацію з практичними прикладами, якими шановна Ганна Дмитрівна поділилася із нами. Тема лекції - «Специфіка та організація роботи медичного персоналу з початку широкомасштабного вторгнення. Роль інструктора в менеджменті роботи мобільних модульних польових госпіталів».

В тяжких польових умовах війни, незалежно від погоди та навколишнього середовища військові медики рятують життя - оперують, зупиняють кровотечі, зшивають пошматовані тіла, доглядають за ранами, щоб якомога більше людей залишилось живими, повернулося до рідних, до дому.

У медиків немає зброї, є велика сила духу та знання, завдяки яким вони виконують свій професійний і людський обов’язок.

Роботу медиків на війні важко переоцінити. Оперативна обстановка та кількість поранених на фронті стрімко змінюються, тому вони викладаються сповна та завжди готові до дій!

Дякуємо українським медикам за самовіддану працю!20:28
Made on
Tilda