Випуск майже 200 слухачів сучасного освітнього проєкту «ШКОЛА СУЧАСНИХ ПРОФЕСІЙ»

15 червня відбувся випуск майже 200 слухачів сучасного освітнього проєкту «ШКОЛА СУЧАСНИХ ПРОФЕСІЙ», який було створено за ініціативи Президента університету, академіка С.В. Ківалова. Абітурієнти протягом 6 місяців знайомилися з майбутньою професією із залученням кращих лекторів, наших стейкхолдерів, викладачів коледжу.
Після завершення курсів слухачі написали мотиваційні листи, успішно склали творчий конкурс та отримали листи-рекомендації на зарахування до Фахового та Медичного фахового коледжів Міжнародного гуманітарного університету поза конкурсом.
Бажаємо успіхів в усіх ваших починаннях та у навчанні в коледжах Міжнародного гуманітарного університету!