Новини МГУ

Міжнародний гуманітарний університет підписав меморандум з Правничою асоціацією «ДОБРОСУД»

Навчання
25.10.2021 року Міжнародний гуманітарний університе підписав меморандум про співпрацю з Правничою асоціацією «ДОБРОСУД». Під час урочистого підписання ректор, професор Костянтин Вікторович Громовенко зазначив, що сьогодні факультет права, економіки та кібербезпеки реагує на вимоги часу та докорінно 
змінює форму навчання для студентів-юристів! Адже з розвитком технологій, в тому числі навчальних, різко зріс обсяг інформації, підвищилася динамічність законодавства. Сьогодні необхідна плідна взаємодія теорії та практики, не тільки в аудиторії, а й в реальній залі судових засідань. 
В рамках укладеного меморандуму студенти-юристи будуть мати змогу слухати лекції від діючих суддів, опанувати суддівську професію під час спеціальних тренінгів, розбирати реальні справи та вчитися у найкращих адвокатів! 
Додамо, що для втілення нових освітніх технологій в навчальний процес створена робоча група у складі:
Тицька Яна Олександрівна –доцент, в.о. декана Факультету права, економіки та кібербезпеки
Кравченко Петро Анатолійович – заступник голови правління ГО «Добросуд», суддя Тарутинського районного суду Одеської області;
Подобний Олександр Олександрович – професор, завідувач кафедри кримінального права та порівняльного правознавства;
Манько Денис Григорович - професор, завідувач кафедри державно-правових дисциплін;
Бабін Борис Володимирович - професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства;
Макаров Ігор Михайлович – керівник Адвокатського бюро «МАКАРОВ ТА ПАРТНЕРИ».
Ми щиро вдячні керівництву ГО «Добросуд» за безпосередню можливість долучитись до процесу підготовки майбутніх правників. Впевнені, що саме гармонійне поєднання науки та практики забезпечить високий рівень кваліфікації майбутніх юристів!
Made on
Tilda