Міжнародна олімпіада з інформаційно-психологічної безпеки «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів»

Викладачі факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету продовжують приймати активну участь у міжнародних заходах. Завідувачка кафедри комп’ютерної інженерії та інноваційних технологій Йона Лариса Григорівна та доцент кафедри комп’ютерних наук Русу Олександр Петрович підготували дві команди здобувачів («Кібер-леви» та «Теоретики думки»), які прийняли участь у Х Міжнародній олімпіаді з інформаційно-психологічної безпеки «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів», яка відбулася 12 квітня 2024 року в Національному авіаційному університеті (м. Київ). Член команди «Кібер-леви» Влад Афонін, науковим керівником якого була Лариса Григорівна, зайняв почесне друге місце в індивідуальних змаганнях здобувачів, а Олександр Петрович увійшов до складу журі і мав можливість оцінювати конкурсні роботи учасників олімпіади у дистанційному форматі. Вітаємо наших студентів та викладачів!