СТАРТ МІЖНАРОДНОГО COIL-ПРОЄКТУ!!!

21 лютого 2023 року відбулась он-лайн зустріч декана факультету права та економіки Тицької Яни Олександрівна та завідувачки кафедри економіки і міжнародних економічних відносин Нестерової Катерини Сергіївни з представниками Universidad de Monterey, Мексика https://www.udem.edu.mx/es.

Під час зустрічі були обговорені елементи співробітництва у межах COIL-проєкту, який стартує з кінця березня.

Катерина Сергіївна та професор Alejandro Castillo-Maldonado обговорили блоки спільного COIL-проєкту.

Разом з здобувачами бізнес-школи Universidad de Monterey, група здобувачів факультету права та економіки прослухає курс лекцій професора Alejandro Castillo-Maldonado та викладачів факультету права та економіки на англійській мові, прийме участь у культурному обміні тощо.

Після реалізації COIL-проєкту здобувачі факультету права та економіки отримують дипломи від Universidad de Monterey.

Для реєстрації у проєкті звертайтесь до деканату факультету права та економіки.

Дякуємо нашим міжнародним партнерам та шановному професору Alejandro Castillo-Maldonado за співпрацю!