Новини МГУ

Увага вступників 2022 !!!! З 20 травня по 7 червня необхідно учасникам національного мультипредметного тесту підтвердити свою участь в основній сесії НМТ

та потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ».
Після цього на сторінці з’явиться повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також йтиметься про обов’язковість проходження другого етапу.
Важливо! Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не підтвердять своєї участі в НМТ, не зможуть взяти участі в основній сесії тестування.
На другому етапі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни тестування. Для цього з 21 червня до 7 липня на інформаційній сторінці буде необхідно вказати назву населеного пункту, у якому учаснику зручно пройти тестування.
Заплановано , що тестування буде проведено у 39 містах таких країн, як Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія і Швеція.
Після 12 липня для учасника з’явиться можливість завантажити запрошення-перепустку, у якій буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.
Нагадаємо на базі Приймальної комісії Міжнародного гуманітарного університету діє ШТАБ АБІТУРІЄНТА 2022. 
📞(093)201-73-11 ; (063)256-09-77 
📌адреса: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 33.; priemnayamgu@gmail.com
Залишайтесь на зв’язку , бережіть себе та близьких!🇺🇦
#абітурієнт 2022 #ВСТУП2022 #універтситет  #мгу #успіх
Made on
Tilda