Професорсько-викладацький колектив, співробітники та студентів Університету від щирого серця вітають з Днем народження Президента Міжнародного гуманітарного університету, академіка, почесного громадян

Успіх організації - це, перш за все, мудрий і професійний керівник, який вміє завжди прораховувати дії на кілька кроків вперед, що володіє чуттям на перспективні проекти, який не боїться ризикувати і довіряти іншим. Ви - саме такий керівник!
Для Вас немає нічого неможливого! Завдяки Вашій невтомній діяльності, прагненню до новаторства, творчому пошуку, впровадженню прогресивних ідей, відкриваються нові спеціальності , наш Університет розвивається як провідний освітній і науковий центр, впевнено рухаючись вгору по сходинках національних та міжнародних рейтингів найкращих університетів.
Дорогий Сергію Васильовичу! Щиро бажаємо, щоб кожен новий день приносив Вам радість, а робота відкривалася новими цікавими гранями. Нехай Вас незмінно супроводжує успіх та удача в управлінні одним з найперспективніших Університетів країни! Нехай з легкістю втілюються в життя всі надії і заповітні мрії! А доля дарує якомога більше позитивних емоцій і захоплюючих подій!
Мирного неба, міцного здоров'я, щастя і благополуччя Вам і Вашій родині!