Наукова діяльність здобувачів кафедри музичного мистецтва та звукорежисури у 2023-2024 навчальному році

Наукова діяльність здобувачів кафедри музичного мистецтва та звукорежисури у 2023-24 навч.р. характеризується активністю та наполегливістю в опануванні музикознавчими інструментами наукового дослідження у теренах історії і теорії музики та виконавської діяльності. Найбільш активними студентами кафедри у зазначеній сфері є Є. Небещук (нагороджена Почесною грамотою Президента МГУ за успішну наукову роботу у 2023-24 рр.), Д. Кайдалова, А. Кондус, А. Овсепян, К. Савченко. Всі вказані студенти прийняли участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях з доповідями і публікаціями тез.
Також наукові навички студенти здобувають завдяки активній участі у засіданнях науково-творчого гуртка кафедри «Наука і мистецтво у сучасному світі» (керівник гуртка - ст.викл. кафедри ММЗ Архіпова Н. Є., староста гуртка - здобувачка-магістрант К. Савченко). Темами Круглих столів гуртку були наступні: «Вокальні регістри та особливості їх використання у різних стилях співу» (20.10.2023), «Унікальні співочі голоси та їх володарі» (09.11.2023), «Специфічні аспекти та відмінності у виконавській діяльності вокально-симфонічного диригента та лідера вокально-інструментального ансамблю» (25.03.2024), «Музичний стиль і виконавський: що спочатку?» (15.04.2024), «Вплив людських чинників на виконавську діяльність» (08.05.2024) та інші.