Нагородження студентів МГУ іменними стипендіями!

07.10.2021 відбулося нагородження іменними стипендіями студентів факультету права, економіки та кібербезпеки та студентів факультету медицини та громадського здоров’я за високі досягнення у навчанні та активну участь у суспільно-громадському житті Міжнародного гуманітарного університету.

Меценатами виступили наші партнери Одеська бізнес-школа WAVE та сучасний медичний центр «Практик-Мед».

Підтримуючи амбітну молодь наші партнери вручили сертифікати та стипендії найактивнішим студентам МГУ:

1. Чуйкова Олександра Олександрівна-студентка 3 курсу, спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини», Міжнародного гуманітарного університету. В квітні 2021 року приймала участь в форумі стартапів «Покоління Z» від Youth Flow Academy. В серпні 2021 приймала участь в проекті «Соціальне підприємництво: інклюзія » від Impact Hub Odessa. Долучилася до проекту « Шлях лідерства » від платформи Network та у проекті КРУТО «Нова Пошта » в 2021 році. Розробляє два проекти «Сміттєпереробний завод» та «Мобільна стоматологія».

2. Учуєва Христина Михайлівна -

4 курс спеціальність 293 «Міжнародне право». В січні 2021 року перемогла та отримала грант в проекті Scholarship в Україні. Під час навчання мала досягнення: 2017 рік, нагороджена дипломом ІІ ступеню за перемогу в обласному конкурсі "Молодь досліджує світ" секція "Екологія"; в 2018 році, стипендіат голови Балтської міської ради Одеської області, в номінації "Освіта" ; була учасником Всеукраїнського конкурсу Intel Еко-Україна в 2018 році.

3.Доніна Людмила Володимирівна - 4 курс спеціальність 222 «Медицина». Приймала участь у написанні Посібника для підготовки до Крок-1 за редакцією Полясного В.О.

З липня 2020 працюю медичною сестрою в Університетській клініці Міжнародного гуманітарного університету, де приймала участь у лікуванні хворих на ковідну інфекцію.

Додатково по сумісництву з вересня 2021 працюю медичною сестрою опікового відділення 10 МКЛ м.Одеси. Приймає активну участь в спортивному житті:

Чемпіонка України з карате з 2015 по 2020 роки. Бронзова призерка Чемпіонату Європи 2016 року м.Тімішоара, Румунія (WUKF)

Бронзова призерка Чемпіонату Європи 2016 року м.Штейр, Австрія (EGKF). Чемпіонка світу з Ірікумі 2017 року м.Бухарест, Румунія. Чемпіонка Кубку Світу 2018 року м.Одеса

4. Мельниченко Інна Віталіївна-

2 курс спеціальність 227 «Фізична терапія, ерготерапія». Під час навчання приймала участь у змаганнях з волейболу табаскетболу. Неодноразово приймала участь у співочому конкурсі «Чисті Роси», на якому займала призові місця. Була нагороджена дипломом за участь у конкурсі «Фототворчість». Декламує вірші на конкурсі ім. Т. Г. Шевченка та займає призові місця.

5. Волчаниця Олег Сергійович-3 курс спеціальність 222 «Медицина». У 2016 році отримав сертифікат за участь у міжнародному конкурсі з інформатики. Під час навчання в медичному коледжі отримав почесну подяку за участь у студентській науково-практичній конференції «Класичні і інноваційні підходи в хірургії».

Виражаємо подяку нашим партнерам за надання щомісячних стипендій нашим студентам.

Успішна реалізація наших спільних проектів сприятиме якісній підготовці майбутніх фахівців.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, благополуччя, цікавих задумів і їх успішних втілень!