Новини МГУ

В МГУ відбувся науково-практичний семінар «Сучасні проблеми правоохоронної діяльності та підготовки профільних фахівців»

Наука
20.11.2020 Інститутом права, економіки та міжнародних відносин Міжнародного гуманітарного університету проведено науково-практичний семінар «Сучасні проблеми правоохоронної діяльності та підготовки профільних фахівців».
У роботі форуму взяли участь ректор університету Заслужений юрист України К. В. Громовенко, який передав присутнім слова вітання Президента університету академіка С. В. Ківалова, представники стейкхолдерів освітніх програм: старший державний інспектор Одеської митниці Держмитслужби О. Ф. Запорожець; старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини Національної поліції України Жанна Мішкевич; головний спеціаліст відділу організаційно-штатної роботи та професійної підготовки персоналу управління персоналу Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції Наталя Амельчакова, а також науково-педагогічний склад кафедри кримінального права, процесу та криміналістики, студенти, які проходять навчання за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та приєдналися до роботи заходу дистанційно.
У результаті обговорення ряду актуальних проблем сучасної правоохоронної діяльності та підготовки профільних фахівців було розглянуто організацію підготовки в університеті фахівців за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» першого і другого рівнів освіти та, зокрема, освітню програму зазначеної спеціальності за рівнем вищої освіти «бакалавр». Представники стейкхолдерів позитивно оцінили організацію навчального процесу за вказаною освітньою програмою. Окремо було наголошено на належній присутності у програмі навчальних дисциплін, що формують компетентності студентів за профілями роботи Національної поліції, Держмитслужби, органів і установ виконання кримінальних покарань, спецкурсів з дотримання прав і свобод людини і громадянина під час виконання правоохоронної функції держави, а також на важливості організації практичного навчання студентів.
За результатами роботи семінару видано збірку тез доповідей студентів з актуальних питань теорії і практики роботи правоохоронних органів.

Made on
Tilda