Майже тисяча випускників Міжнародного гуманітарного університету отримали дипломи фахових молодших бакалаврів, бакалаврів та магістрів

Висококласні юристи-міжнародники та економісти, психологи та філологи, стоматологи, фармацевти та медсестри, IT-фахівці, майбутні ресторатори, менеджери, дизайнери та артисти. Вперше цього року МГУ випускає терапевтів-реабілітологів – надзвичайно затребуваних спеціалістів в Україні.

Дорогі випускники! Ми подбали про те, аби ви здобули якісні знання, професійний досвід та стали кращими з кращих у своїй справі. Тепер перед вами відкриваються сотні можливостей. Багато з вас вже працюють за спеціальністю і це є одним з головних показників успіху Міжнародного гуманітарного університету.

Вам розбудовувати сильну та незалежну країну! Від усього серця бажаю успіхів, значних здобутків та досягнення цілей! Мирного неба!