Новини МГУ

На протязі двох днів на Факультеті медицини та громадського здоров'я проводився "Ярмарок вибіркових дисциплін" на 2023-2024 навчальний рік.

Цей захід традиційно проводиться навесні, коли здобувачі вищої освіти обирають вибіркові компоненти ОПП на наступний навчальний рік. Ярмарок відкрив перший проректор професор Лефтеров Василь Олександрович, которий наголосив на важливості дотримування індівідуальної студентської траєкторії під час навчання на ОПП, що повністю відповідає студентоцентрованому підходу в навчанні. Проректор з науково-медичної роботи професор Ковалевська Людмила Андріївна та декан факультету доцент Кукушкін Віталій Наумович розповіли здобувачам, що навчаються на ОПП "Медицина", "Медсестринство", "Фізична терапія, ерготерапія" про порядок та умови вибору навчальних дисциплін.

Гаранти ОПП "Медицина" професор Єфременкова Людмила Назарівна та ОПП "Медсестринство" доцент Врублевська Світлана Володимирівна, а також викладачі факультету презентовали вибіркові дисципліни, що включені до відповідних програм. На Ярмарок ми також запросили викладачів з інших факультетів Університету (декана факультету менеджмента, готельно-ресторанної справи та туризму доцента Дишкантюк Оксану Володимирівну, професора Діденко Ларису Василівну та доцента Зеркіну Оксану Олександрівну, що представляли факультет права та економіки). Ними були представлені дисципліни, які майбутні медики також можуть обирати.

З великою зацікавленістю студенти прослухали доповіді та почали визначатися з власним вибором. Остаточне рішення вони зроблять при оформленні Заяви на вибір дисциплін на наступний навчальний рік.

Два дні Ярмарку пройшли насичено і цікаво, студенти залишились задоволеними змістом презентацій і спектром дисциплін, що були запропоновані.
Made on
Tilda