Новини МГУ

На кафедрі кіно і телебачення триває підготовка до захисту дипломних проектів

Захист дипломного проекту — це найважливіший етап в підготовці фахівця, завершальна ланка в єдиній системі теоретичного і практичного навчання здобувача вищої освіти. Дипломник має продемонструвати ступінь своєї підготовленості з обраної спеціальності, рівень загальної, наукової і професійної ерудиції, навички самостійної роботи, здатність до творчого пошуку нових напрямків в науковому і практичному підході до розв'язання поставлених завдань.

В процесі написання та на етапі практичної підготовки здобувача до захисту дипломного проекту викладачі кафедри кіно і телебачення під час спілкування та надання рекомендацій звертають увагу майбутніх випускників на необхідність доопрацювання чи коректування проблемних питань для внесення правок в доповідь або презентацію до дипломного проекту.

Спілкування у формі тет-а-тет значно розширює можливості для якісної підготовки здобувачів до захисту дипломних проектів. Завдяки цьому дипломники відчувають себе більш впевнено на захисті та можуть краще продемонструвати результати своєї роботи.

За словами завідувача кафедри кіно і телебачення, професора Ярослава Лупія підготовка до захисту — це вивчення літератури і написання тексту, робота над собою, реалізація комунікативних, акторських, операторських й режисерських навичок, а також вміння зберігати спокій у відповідальний момент, покладаючись на свої знання та впевненість у собі.

— Сподіваємося, що дипломні проекти здобувачів творчих спеціальностей - майбутніх режисерів та операторів кіно, дикторів та ведучих телебачення принесуть інноваційні рішення та перспективні ідеї, які сприятимуть подальшому розвитку аудіовізуального мистецтва, відзначать їх як майбутніх фахівців кіно-телевиробництва. Віримо, що з нашими рекомендаціями та допомогою кожен здобувач зможе успішно захистити свою дипломну роботу, проявити свої найкращі якості та продемонструвати глибокі знання своєї теми, — підкреслив професор Ярослав Лупій.
Made on
Tilda