🏆Лекціі з основ судової медицини для студентів-правників викладає Борис Яворський!

Сьогодні приорітетним напрямком розвитку факультету права та економіки є залучення фахівців-практиків до навчального процесу. Саме тому, постійним гостьовим лектором факультету є лікар, кандидат медичних наук, судмедексперт із більш ніж 25-річним досвідом роботи в Одеському бюро судово-медичної експертизи – Борис Ігорович Яворський.

💯Вивчення судової медицини для студента може бути корисним із кількох причин.

✅Знання основ судової медицини та розуміння принципів роботи судово-медичної служби та її взаємодії з іншими організаціями можуть, по-перше, допомогти у професійній діяльності, по-друге – спростити життя та знизити ризики у тих випадках, коли доля тим чи іншим чином змушує взаємодіяти із судово-медичною експертизою, і, нарешті, по-третє – отримати відповіді на безліч цікавих питань.

- У чому відмінність мертвого від живого?

- Чому смерть – це не факт, а процес?

- Звідки могли виникнути легенди про мерців, що ожили?

- Чим зброя відрізняється від зброї?

- Що таке сліди та як з ними поводитися?

Висловлюємо подяку Борису Яворському, за плідну співпрацю з факультетом права та економіки Міжнародного гуманітарного університету.