Лекція у Школі сучасних професій

24 лютого доцент кафедри комп'ютерних наук Факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету Олександр Русу провів лекцію у Школі сучасних професій Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету для школярів 9 класів Одеських шкіл. Тема лекції "Особливості професій у галузі інформаційних технологій" актуальна саме в даний час, адже школярі зараз знаходяться на етапі вибору спеціальності та мають багато питань саме до особливостей кожної зі спеціальностей та подальших перспектив працевлаштування. Кожній зі спеціальностей Факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету було приділено увагу: ✅ 014 Середня освіта (Інформатика та програмування)
✅ 121 Інженерія програмного забезпечення
✅ 122 Комп'ютерні науки
✅ 123 Комп'ютерна інженерія
✅ 125 Кібербезпека та захист інформації ✅ 172 Електронні комунікації та радіотехніка (Освітня програма "Комп'ютерні мережі та Інтернет"). Сподіваємося, що кожний школяр знайшов для себе в цій лекції відповіді на всі питання та дізнався багато цікавого про навчання у Фаховому коледжі Міжнародного гуманітарного університету. Чекаємо Вас у дружній родині Міжнародного гуманітарного університету.