Загальне
13 січня 2022 року Міжнародний гуманітарний університет уклав договір про співробітництво з Українською асоціацією міжнародного права. Співробітництво Університету з Українською асоціацією міжнародного права є вкрай важливим для розвитку науки і викладання міжнародного права.
Метою діяльності Української асоціації міжнародного права є здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, наукових, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів її членів та інших громадян України, аналізу їх впливу на економічні, соціальні процеси та суспільно-політичну ситуацію, а також здійснення просвітницької та наукової діяльності задля утвердження принципів балансу економічної доцільності та соціальної справедливості, побудови громадянського суспільства та сприяння розвитку міжнародного права в Україні.