Новини МГУ

Науково-методичний семінар

Відділом аспірантури та науково-дослідної роботи (НДР) 09.02.2024 р. проведено науково-методичний семінар «Алгоритм захисту дисертації здобувачем ступеня доктора філософії в разовій Спецраді Міжнародного гуманітарного університету». У заході взяли участь: перший проректор д.психол.н., проф. Лефтеров В.О. наукові керівники, аспіранти 3-го та 4-го курсів. На засіданні детально обговорювались питання стосовно Постанови Кабінету Міністрів України № 44 від 12 січня 2022 р. «Порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії» та Постанови Кабінету Міністрів України № 502 від 19 травня 2023 р. «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань підготовки та атестації здобувачів наукових ступенів», які вступили в дію з 01.01.2024 року.

Аспіранти 3-го та 4-го курсів та їх наукові керівники звітували щодо ступеня готовності дисертаційних робіт задля формування загального графіку проходження атестації та присудження наукового ступеня доктора філософії у Міжнародному гуманітарному університеті.

Відділом аспірантури та НДР і надалі будуть проводитись подібні заходи з метою унормування процедури захисту дисертацій здобувачів ступеня доктора філософії у Міжнародному гуманітарному університеті.
Made on
Tilda