14 квітня 2023 року , студентське самоврядування Міжнародного гуманітарного університету привітали із наступаючим святом Великодня поранених військових та передали необхідну гуманітарну допомогу.

Спільними зусиллями студентів та за підтримкою керівництва університету була зібрана гуманітарна допомога для поранених військових. Військові були раді бачити молоде покоління, яке активно допомогає та волонтерить задля нашої Перемоги! Студенти Міжнародного гуманітарного університету мали змогу поспілкуватись із військовими, підбадьорити їх та сказати важливі для них слова: «Дуже дякуємо за вашу відвагу та мужність. Дякуюємо вам за те, що ми відчуваємо захист та маємо можливість жити і навчатись у спокої».