Новини МГУ

24 і 28 березня 2024 року на кафедрі музичного мистецтва та звукорежисури у змішаному форматі відбувся ярмарок вибіркових дисциплін

24 і 28 березня 2024 року на кафедрі музичного мистецтва та звукорежисури у змішаному форматі відбувся ярмарок вибіркових дисциплін у здобувачів всіх рівнів освіти - бакалаврського, магістерського, аспірантського. Гарант, завідувачка кафедри ММЗ доц. Каплун Т.М., ст. викладачі кафедри Роменський Ю.М., Архіпова Н.Є., Горовенко М.Г. докладно розповіли щодо системи вибіркових дисциплін кожного курсу та змістовного наповнення кожної дисципліни, а також щодо процесу анкетування з вибору предметів, які зацікавили здобувачів у контексті індивідуальної освітньої траєкторії та студентоцентризму.
Також 28 березня Ярмарок вибіркових дисциплін і анкетування відбулося у групі іноземних здобувачів-магістрантів, які було проведено у онлайн-режимі завідувачкою і викладачами кафедри ММЗ (доц. Каплун Т.М., ст.викл. Новак М.Г., ст. викл. Архіпова Н.Є., ст.викл. Горовенко М.Г.).
Процес спілкування здобувачів і викладачів був жвавим, зацікавленим, на числені запитання були надані вичерпні відповіді.
Made on
Tilda