Колектив Міжнародного гуманітарного університету від щирого серця вітає ректора університету, професора, Заслуженого юриста України Костянтина Вікторовича Громовенка з Днем народження!

Міжнародний гуманітарний університет – флагман вищої освіти України, це сплав молодості студентства і досвіду високоосвічених педагогів, кращих здобутків вищої школи та освітніх інновацій.

Під Вашим керівництвом йде постійний розвиток та вдосконалення університету, зберігаючи свої традиції та надбання. Ви активно сприяєте збагаченню здобутків нашого закладу освіти.

Ваш авторитет у колективі та лідерство постійно веде нас до успіху, а уважність і підтримка є безцінним внеском у вирішення будь яких питань.

Ми безмежно вдячні за Вашу щоденну самовіддану працю, за відкрите серце і повсякчасну турботу про майбутнє університету.

Нехай Ваш запас творчої енергії, душевних сил, терпіння й оптимізму буде насправді невичерпним, як і людська вдячність за все добро, яке Ви робите!

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, душевного спокою, процвітання та родинного добробуту!