Новини МГУ

⭐️✅Готуємо найкращих ЮРИСТІВ-МІЖНАРОДНИКІВ!

Професор кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства, Наталія Хендель, у період з 28 травня по 2 червня 2023 року взяла участь у літній школі з міжнародного гуманітарного права, яку організовували Оттавський університет і Канадський Червоний Хрест.

На школі були розглянуті питання статусу комбатанта та захисту військовополонених, захисту цивільного населення, включаючи захист жінок та дітей, засобів та методів ведення війни (ведення бойових дій та встановлення цілі), відповідальності командира, міжнародного кримінального права та інші. Також були інтерактивні вправи з питань міжнародного гуманітарного права, що виникають у зв'язку з міжнародним збройним конфліктом в Україні.

__________

Професор кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства, Наталія Хендель, 20 травня 2023 року взяла участь у якості судді на IV Національних змаганнях з міжнародного гуманітарного права, організованих ELSA Kharkiv. Під час цього заходу студенти аналізують проблему, визначають правові питання, досліджують міжнародне гуманітарне право і міжнародне кримінальне право, пишуть меморандуми та мають можливість усно виступити перед судом.

_____

7 червня 2023 року Хендель Наталія, професор кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства, дала інтерв’ю «Українському радіо» щодо правової кваліфікації підриву російськими збройними силами водозливної греблі Каховської ГЕС.

http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=3471827&fbclid=IwAR2xP2y941yZFmQkxiA3FneJlvKen5ARFz4VWc8tt8pTAucIZnYtJhBRbeU

______

6 червня 2023 року Хендель Наталія, професор кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства, взяла участь у пресбрифінгу щодо підриву російськими збройними силами водозливної греблі Каховської ГЕС.

https://www.youtube.com/live/QrsfGibEln8?feature=share&fbclid=IwAR2xuZ2UlCnkG_WpVfqk9-oo34Wj3jTR3fukEt4k7q-M7K5xib9d5OWjTCQ
Made on
Tilda