🏆Новий підхід до підготовки юристів нового покоління!

Викладацький колектив Факультету права, економіки та кібербезпеки особливу увагу приділяє формуванню практичних навиків у студентів. Тому студенти спеціальності «Право», окр молодиший бакалавр «Міжнародне право» та студенти 3 курсу Фахового коледжу спеціальності "Право" разом з к.ю.н., доцентом кафедри державно-правових дисциплін Згамою А.О. прийняли участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції-zoom, що відбулося у Господарському суді Одеськоі області. Корисним для слухачів також було спілкування з суддею Щавінською Ю.М. у частині особливостей позовного провадження та функціонування електронного суду в нашій державі. Проведення даного роду заходів допомагає студентам сформулювати чіткі уявлення про засади господарського судочинства і бути готовими до майбутніх викликів обраної професії, за що щиро вдячні керівництву та колективу Господарськського суду Одеської області.