16 грудня 2022 року професорсько-викладацький склад кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства взяв участь у лекції «New & improved: How innovations happen»

старшого наукового співробітника Інституту Катона (Вашингтон) та Європейського центру міжнародної політичної економії (Брюссель) Johan Norberg.

Були обговорені цікаві питання, які стосувались, зокрема, інновацій та їх значення для розвитку суспільства. Було зроблено акцент на «відкритості», як елементу розвитку та процвітання суспільства, країни. Прикладом слугувала наша держава, відкритість нашого українського суспільства, шлях євроінтеграції України, бажання постійного розвитку та ініціативність наших громадян. Лектор позначив, що «закриті» країни – рано чи пізно стають на шлях стагнації, це стосується, зокрема, тоталітарних та диктаторських режимів.

Johan Norberg позначив та спрогнозував запровадження ряду інноваційних підходів у сфері освіти, вищої освіти, запровадження сучасних підходів до викладання лекцій та проведення практичних занять, використання різноманітних технологій під час навчання. Багато з позначеного вже успішно реалізується в Міжнародному гуманітарному університеті!