Захист кваліфікаційних робіт на кафедрі кіно та телебачення

Щороку здобувачі випускного курсу спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» факультету мистецтва і дизайну Міжнародного гуманітарного університету захищають свої дипломні роботи. У 2024 році, для проведення захисту дипломних проектів, було створено кваліфікаційну комісію в складі заслуженої артистки України Галини Кобзар-Слободюк, декана факультету мистецтва i дизайну Ніни Кравець, завідувача кафедри кіно та телебачення, професора Ярослава Лупія, доцента Сергія Даниленка та старшого викладача Сергія Аксьонова.

Доповіді здобувачів мали актуальність та обґрунтованісь рішень, знання сучасних тенденцій історії та теорії аудіовізуального мистецтва, специфіки його видів, жанрових та стилістичних особливостей сучасного кіно та телебачення. У процесі захисту дипломного проекту здобувачі вищої освіти переконливо, логічно та наочно викладали основні результати свого дослідження, обізнано відповідали на питання кваліфікаційної комісії, показали високий рівень професійних знань і практичних навичок, які отримали під час навчання в університеті.

Захист дипломних проектів здобувачами відбувався одночасно з показом їх фільмів. Кожен випускник кафедри кіно та телебачення творчо та на високому професійному рівні показав набуті в стінах нашого навчального закладу знання, уміння та навички.

Вітаємо всіх здобувачів майбутніх зірок: режисерів й операторів кіно, ведучих та дикторів телебачення з успішним захистом. Бажаємо успішного вступу до магістратури і творчих успіхів у професійній діяльності!