2022 у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області та в Департаменті кіберполіції Управління протидії кіберзлочинами в Одеській області!
👮♀️Проходження навчальної та виробничої практики здобувачами вищої освіти 2-го та 3-го курсів спеціальності «Правоохоронна діяльність» є складовою частиною освітнього процесу підготовки фахівців для органів Національної поліції України та обов’язковим компонентом освітньої програми для здобуття відповідного ступеня вищої освіти.
💯Основними завданнями практики є:
✅ознайомлення з нормативно-правової базою діяльності органів НП України загалом та підрозділів превенції;
✅отримання практичних умінь і навичок здійснення превентивної діяльності;
✅складання процесуальних та службових документів; ✅орієнтування в оперативній обстановці тощо;
✅систематизація та подальше закріплення і поглиблення одержаних здобувачами вищої освіти теоретичних знань на основі безпосереднього ознайомлення з роботою органів превентивної діяльності НП України;
✅ознайомлення із порядком здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення;
✅практичне закріплення застосування загальних правил та порядку накладення адміністративних стягнень; ✅особливостей адміністративної відповідальності окремих категорій спеціальних суб’єктів;
✅участь у реалізації адміністративно-юрисдикційних повноважень поліції, у тому числі під час здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення та застосування заходів його забезпечення;
✅надбання і вдосконалення здобувачами вищої освіти професійних умінь й навичок з дисциплін спеціалізації;
✅адаптація здобувачів вищої освіти до реальних умов діяльності підрозділів превентивної діяльності тощо.
☄️З метою перевірки здобутих здобувачами вищої освіти знань та навиків отриманих під час проходження навчальної практики передбачений захист у формі поліцейського касету.