Міжнародна конференція «Передові технології в інформаційно-комунікаційній інженерії»

International Conference

“Advanced Technology in Information and Communication Engineering”

(ATICE'2023)

18 липня 2023 року

Міжнародний гуманітарний університет, м. Одеса, Україна

Початок роботи конференції: 18 липня 2023 року о 10.00. Ауд. № 107, Zoom (https://us02web.zoom.us/j/6210601201?pwd=dSs0YW1lVFFucGhjVDlsZDNIYjZmUT09).

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Регламент роботи конференції: 10:00-15:00

ПОРЯДОК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

9:00-10:00 – Реєстрація учасників

10:00-12:30 – Пленарне засідання

12:30-13:00 – Кава брейк

13:00-15:00 – Робота секцій

І. Відкриття конференції.

10:00 – Вітальне слово Голови оргкомітету конференції, Президента Міжнародного гуманітарного Університету, академіка, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України, Почесного громадянина міста Одеса, професора Ківалова Сергія Васильовича.

10:05 – Вітальне слово Ректора Міжнародного гуманітарного університету, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України, професора Громовенко Костянтина Вікторовича.

10:10 – Вітальне слово Проректора з науково-медичної роботи, доктора медичних наук, професора Ковалевської Людмили Андріївни

10:15 – Вітальне слово декана факультету Кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора Стрелковської Ірини Вікторівни.

ІІ. Наукові доповіді.

10:20 – Luntovskyy А.О., Prof. Dr. habil, BA Dresden University of Technology, Saxon Study Academy, Germany, «Integration aspects between advanced networking and modern AI tools».

10:35 – Лемешко О.В., д.т.н., професор, Єременко О.С., д.т.н., професор, Лемешко В.О., Персіков М.А., Харківський національний університет радіоелектроніки «Ієрархічний метод дворівневого управління чергами пакетів на маршрутизаторах, заснований на класах».

10:50 – Dr E. Siemens, професор, Anhalt University of Applied Sciences (Germany), «Double Degree Program».

10:55 – Dr Daug Hall, «Why Information Technology?».

11:00 – Стрелковська І.В., д.т.н., професор, МГУ, Соловська І.М., к.т.н., доцент, МГУ, Стрелковська Ю.О., к.ю.н., доцент, Worthing college, «Використання методів сплайн-функцій в телекомунікаційних та інформаційних технологіях».

11:15 – Манько Д.Г., д.ю.н., професор, МГУ, «ІТ-право як компонент гармонії реального та віртуального світу».

11:30 – Золотухін Р.В., заступник начальника спеціального конструкторського бюро, начальник департаменту програмування ТОВ «Телекарт-Прилад», Стрелковська І.В., д.т.н., професор, декан факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук, викладач Паскаленко В.М., МГУ, «Дослідження характеристик аудіотрафіку в низькошвидкісних мережах зв’язку».

11:45 – Уривський Л.О., д.т.н., професор, КПІ імені Ігоря Сікорського, Шмігель Б.О., доктор філософії, «Перспективи використання обладнання за стандартом 802.11.хх для організації радіозв'язку на значні відстані».

12:00 – Прокоп Ю.В., к.і.н., доцент, Національний університет «Одеська політехніка», викладач Клімішина І.В., МГУ, «Використання ChatGPT для автоматичного оцінювання стилю коду студентів».

12:15 – Григор’єва Т.І., к.т.н., доцент, МГУ, Йона Л.Г., к.т.н., доцент, МГУ, викладач Мазур Г.Д., Кравченко І.А., МГУ, «Захист конфіденційної інформації шляхом шифрування на основі тензорних методів»

ІII. Робота секцій.

1. Інженерія програмного забезпечення та інформатика

Керівник секції: Стрелковська І.В., д.т.н., професор

Valeriia Slatvinska

Аналіз використання змінних середовища в конфігураційних файлах APACHE2

Курюкін Ілля Сергійович, Баришовець Артем Олександрович

Віртуальна лабораторія для дослідження нейронних мереж

Шабатура Костянтин Вікторович

Вибір програмного забезпечення для організації дистанційного навчання при підготовці фахівців з інформаційних технологій

Ірина Стрелковська,

Ірина Соловська,

Назар Снігур,

Владислава Малюга

Параметричні сплайни в 3D-моделюванні

Anastasiia Brylliantova

Software implementation of air quality indicator forecasting

Yevhenii Rudkivskyi

Software for recognizing ships in digital images

Viktoriia Tkach

Comparative Analysis of Feature Selection Methods for Heart Disease Diagnosis Using Machine Learning Algorithms

Rahat Izhar,

Shahid Nazir Bhatti

Hybrid Modelling Prototype for the Requirements Prioritization in Agile

Філін О.В.

Розрaхунок в прогрaмному комплексі ANSYS з використaнням моделі імпортовaної з «AUTODESK 3DS MAX»

2. Кібербезпека та кіберпсихологія

Керівник секції: Манько Д.Г., д.ю.н., професор

Наталія Щур

Огляд протоколів та сервісів наскрізного шифрування

Andrii Shpilkin

Psychology of cyberspace. Social media advantage for threat actors

3. Телекомунікації та радіотехніка

Керівник секції: Лемешко О.В., д.т.н., професор

Mikhailo Rozhnovskiy,

Irina Rozhnovskaya

Application of machine learning method in massive mimo antenna technologies

Володимир Педяш,

Ганна Мазур

Визначення оптимальних характеристик сигналу восп з поляризаційним мультиплексуванням

Олександр Русу

Визначення перетворювальної потужності імпульсних перетворювачів електричної енергії

Гура В.І., Лановський М.О.

Практичне застосування технологій Інтернету речей для дистанційного моніторингу температурного режиму харчових продуктів

Amal Mersni, Ilyas Arroub

Simulation-based evaluation of load balancing implementation in enterprise networks using eigrp and ospf routing protocols

Розенвассер Д.М.,

Дерев'янко А.К.

Оцінка інформаційної ефективності глобальної супутникової системи Starlink

Звернення з організаційних питань:

Розенвассер Д.М., відповідальний секретар конференції.

e-mail: denysrozenvasser@gmail.com

Контактний телефон: +38-067-485-21-09