ПРАКТИКО-ОРІЄНТОВАНЕ НАВЧАННЯ ЯК ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ ЮРИДИЧНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ

Теорія та реальна практика – найуспішніша формула навчання в будь якій сфері. Незважаючи на тижні заліків та екзаменів студенти Факультету права та економіки із задоволенням користуються нагодою познайомитись із практичною стороною своєї майбутньої професії.

07.06.2023 року студенти спеціальності Право та Міжнародне право відвідали Київський районний суд нашого міста, зустрілись із суддею, яка ознайомила майбутніх правозахисників із рядом поточних справ, які є на розгляді суду, а також розповіла про деякі особливості розгляду цивільних справ. Студенти із задоволенням ставили питання щодо судового розгляду, а також про специфіку роботи у суді, познайомились більш детально із судовою системою України, а також можливостями їх майбутнього працевлаштування в даній системі.