Ярмарок вибіркових дисциплін на Факультеті медицини та громадського здоров'я

Ярмарок вибіркових дисциплін на Факультеті медицини та громадського здоров'я (день перший) пройшов насичено і цікаво . Здобувачі освіти 1 та 2 курсів спеціальності "Медицина" обирали предмети вільного вибору на 2024-2025 навчальний рік. Вибір взагалі робити важко)), особливо коли всі дисципліни важливі та корисні для майбутніх лікарів. Дотримання індивідуальної освітньої траєкторії здобувача - невід'ємна умова впровадження освітніх програм Міжнародного гуманітарного університету, які акредитовані Міністерством освіти і науки України. Проведення ярмарку дало можливість здобувачам "заглянути" в недалеке майбутнє і будувати свій індивідуальний навчальний план.
Висловлюємо щиру подяку всім викладачам, які яскраво і натхненно презентували свої освітні компоненти:
📍Професор д.мед.н. Ковальчук Л.Й.
📍Старший викладач Смірнова Г.В.
📍Старший викладач Зубілевич Т.М.
📍Викладач Волошенков Б.О.
📍Доцент Немерцалов В.В.
📍Доцент Русакова М.Ю.
📍Доцент Гнідой І.М.