Новини МГУ

Набуття практичних навичок з використанням спеціальної технології Chroma key

Здобувачі кафедри кіно і телебачення, які обрали творчу професію оператора кіно і телебачення продовжують набувати різноманітні спеціальні і загальні знання та практичні навички як за основною спеціальністю, так і з суміжних фахів – режисури, художнього оформлення тощо.

Протягом практичного заняття, яке проходило у студії, оснащеній достатньою кількістю освітлювальних приладів, майбутні фахівці аудіовізуальної сфери та виробництва, під керівництвом старшого викладача кафедри кіно і телебачення Сергія Аксьонова навчалися спеціальній технології об'єднання і редагування декількох зображень для отримання кінцевого результату у вигляді готової картинки або відео.

За словами завідувача кафедри кіно і телебачення професора Ярослава Лупія використання технології Chroma key в зйомці дозволяє досягти дивовижних видовищних ефектів з мінімальними витратами часу і грошей. Руками однієї людини можна відправити актора в будь-яку точку світу, в нереальні декорації, створити практично будь-який образ на основі однієї гарної фотографії, зробленої на зеленому тлі.

– Chroma key, – це дивовижний багатофункціональний інструмент в руках режисерів, який дозволяє створювати шедеври кіно, телепрограми, відеокліпи та інші яскраві картинки. Можливості технологій безмежні, - підкреслив науковець.
Made on
Tilda