Підписання Меморандуму про співпрацю з ДЗ "Український медичний Центр реабілітації матері та дитини МОЗ України"

Міжнародний гуманітарний університет підписав Меморандум про співпрацю з Державним закладом "Український медичний Центр реабілітації матері та дитини Міністерства охорони здоров'я України". Ця подія вкрай важлива для розвитку медичних факультетів нашого університету, і вона стала можливою за особистої підтримки Президента університету академіка Сергія Ківалова. Директор Центру Наталія Одарій-Захар'єва на зустрічі із керівництвом університету, ректором професором Костянтином Громовенко, викладачами та здобувачами освіти розповіла про діяльність закладу, його основні напрями роботи. Наталія Вікторівна наголосила на вкрай важливому значенні реабілітації - як соматичної, так і психічної - для відновлення стану здоров'я тих, хто постраждав внаслідок війни.
Перспективи співробітництва з Центром для медичних факультетів вкрай широкі. Це і проходження виробничої практики здобувачами, і використання Центру як клінічної бази, і подальше працевлаштування випускників, консультування пацієнтів професорсько-викладацьким складом медичних факультетів, наукова робота, тощо. Ми щиро вдячні Наталії Вікторівні, яка є також Радником Міністра охорони здоров'я України, за довіру, яку університет отримав від держави в питаннях підготовки медичних кадрів. Сподіваємось, що наші викладачі і здобувачі гідно представлятимуть Міжнародний гуманітарний університет в сфері реабілітації і лікування дітей та їх матерів - майбутнього нашої країни