Криміналістичний хаб факультету права та економіки Міжнародного гуманітарного університету!

За ініціативи та підтримки Президенту Міжнародного гуманітарного університету, академіка Сергія Ківалова на факультеті права та економіки відкрито сучасний Криміналістичний хаб, призначений для проведення зі здобувачами вищої освіти освітньо-професійних рівнів бакалавра та магістра за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» та «Право» практичних занять з таких обов’язкових освітніх компонентів як «Криміналістика», «Кримінальне право», «Кримінальний процес», «Кримінологія», «Оперативно-розшукова діяльність», «Тактико-спеціальна та вогнева підготовка». Ця захоплююча подія відображає прогресивний підхід до навчання та досліджень в сфері криміналістики.
Криміналістичний хаб обладнаний сучасною мультимедійною технікою та програмним забезпеченням, що дозволяє проводити комплексні навчання за тематикою проведення невідкладних слідчих (розшукових) дій із використанням 3-D ефекту присутності на місті події. Широкий спектр сучасної криміналістичної техніки сприяє студентам у набутті практичних навичок з виявлення, фіксації та вилучення основних та найбільш процесуально значимих видів речових доказів. Завдяки застосуванню програмного продукту «Робоче місце слідчого» здобувачі відточують уміння складання кримінальної процесуальної документації, роботи з актуальними інформаційно-пошуковими системами правоохоронних органів, оволодівають методикою кримінального аналізу, профілювання і складання фотороботів підозрюваних тощо.
Особливий інтерес у студентів викликає широка колекція коротко- та довгоствольної вогнепальної та холодної зброї, спецзасобів, що використовуються у навчальному процесі зі зброєзнавства, судової балістики, вибухотехніки, тактико-спеціальної та вогневої підготовки правоохоронців.
До проведення занять на базі криміналістичного хабу широко залучаються практичні працівники Національної поліції, прокуратури, експертно-криміналістичних та судово-медичних установ, які високо оцінили можливості і перспективи використання в начальному процесі для підготовки правоохоронців наявного матеріально-технічного забезпечення. Таке відкриття може також стати стимулом для активізації дослідницької роботи у галузі криміналістики, сприяючи співпраці з правоохоронними органами та іншими науковими установами.
Сподіваємось, що найсучасніший в Україні Криміналістичний хаб обов’язково стане стати центром інноваційних досліджень, навчання та практичного досвіду, сприяючи розвитку як студентів, так і фахівців у галузі правоохоронної діяльності!