Новини МГУ

Тренінг з навичків серцево-легеневої реанімації та роботи на сучасних симуляторах для студентів-медиків та військовослужбовців ЗСУ

Симуляційна медицина є одним із сучасних напрямків навчання майбутніх лікарів. В провідних університетах світу симуляційні класи стають звичною нормою. Не відстає від них і Міжнародний гуманітарний університет. Завдяки підтримці Президента Університету Академіка Сергія Васильовича Ківалова, який дуже чуйно відчуває потреби студентів-медиків в сучасному навчальному обладнанні, були придбані перші манекени-симулятори. Презентацію симуляційного класу відкрив Ректор Університету професор Костянтин Вікторович Громовенко, який наголосив на великій важливісті функціонування такого класу в сучасних умовах. Завідувач кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів професор Олег Олександрович Тарабрін та його колеги - Роман Сухонос, Олександр Суслов, Євген Бугаєнко провели вкрай цікавий та насичений тренінг по серцево-легеневій реанімації. Студенти факультету медицини та громадського здоров'я, а також військовослужбовці ЗСУ мали чудову можливість власноруч відпрацювати практичні навички надання допомоги пацієнтам у критичних станах.
Висловлюємо щиру подяку керівництву Університета та викладачам кафедри за прекрасний подарунок, який ми отримали перед новорічними та різдвяними святами)), бажаємо вдосконалювати навички симуляційної медицини в подальшому!
Made on
Tilda