У четвер, 30-го травня поточного року, у Міжнародному гуманітарному університеті за підтримки Президента університету академіка Сергія КІВАЛОВА, відбулась у змішаному форматі ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю, студентів, аспірантів та молодих вчених «МЕНЕДЖМЕНТ, ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИЙ ТА ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

Участь у конференції взяли науковці й практики з 17-ти закладів вищої освіти і організацій, із великою географією міст України (Одеса, Київ, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Полтава, Чернівці, Умань, Херсон, Берегово). Загалом учасники заходу підготували понад 100 тез доповідей.

Конференцію відкрив ректор Міжнародного гуманітарного університету, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Костянтин ГРОМОВЕНКО

З вітальним словом виступили перший проректор Міжнародного гуманітарного університету, доктор психологічних наук, професор Василь ЛЄФТЄРОВ та декан факультету менеджменту, готельно-ресторанної справи та туризму МГУ доцент Оксана ДИШКАНТЮК

Відвідали конференцію почесні гості та партнери Міжнародного гуманітарного університету, які привітали учасників:

ГАБЧАК Наталія – декан факультету туризму та міжнародних комунікацій, к. геогр. наук, ДВНЗ «Ужгородський національний університет»;

ПАСКА Марія – зав. кафедри готельно-ресторанного бізнесу, д-р вет. наук, професор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського;

ГОРОХОВА Людмила – директор Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, м. Київ;

ШЕВЧЕНко Ганна – заступник начальника управління з роздрібного бізнесу, Філія – Одеське обласне управління АТ «Ощадбанк»;

Яіцький Дмитро – керуючий партнер ресторанного напрямку, 5* готельно-ресторанного комплексу Maristella Marine Residence, м. Одеса;

ІЛЬЧЕНКО Дарія – керівник офісу європейської інтеграції Установи «Агенція регіонального розвитку Одеської області»;

КОВАЛЬЧУК Валерія – керуюча готелем Ribas Rooms Odesa, помічник СЕО Ribas Hotels Management;

МІНЄЄВ Андрій – головний технолог «ЛЕВАДА».

З доповідями виступили молоді науковці, які досліджували проблеми в сфері менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності, ринку готельно-ресторанних послуг, розглядали стратегічні напрями перспективних видів туризму та рекреації, аналізували тенденції розвитку харчової промисловості в Україні та світі.

Доповіді представили науковці з університетів:

- Міжнародний гуманітарний університет

- Національний університет «Одеська юридична академія»

- Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, м. Львів

- Київський національний університет культури і мистецтв

- Ужгородський національний університет

- Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

- Закарпатський угорський інституту імені Ференца Ракоці II

- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

- Уманський національний університет садівництва

- Херсонський навчально-науковий інститут Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

- Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)

- Полтавський державний аграрний університет

- Університет хімічних технологій, м. Прага

Після наукових доповідей, активних їх обговорень та дискусії було підведено підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції, кращі доповіді відзначені Дипломами I, II та III ступенів

Дякуємо керівництву Міжнародного гуманітарного університету за сприяння щодо організації і проведення ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених та усім співорганізаторам та учасникам, які взяли активну участь у роботі.

Щиро дякуємо Збройним Силам України за те, що маємо змогу продовжувати наукові дослідження для пошуку оптимальних шляхів майбутнього розквіту України!

Разом до Перемоги!