✅⭐️🥇Студенти Факультету права та економіки відвідали Міністерство юстиції України.

Студенти-юристи та економісти у супроводі аспіранта Карпової Катерини відвідали Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України, де вони мали можливість спілкуватися з експертами та заступником директора, Нестор Наталією Володимирівною. Також наші студенти відправилися до Офісу протидії рейдерству і познайомилися з керівником, Дубовиком Віктором Вікторовичем, де вони мали можливість послухати практичну лекцію про роботу офісу та кейси, з якими їм доводиться стикатися.

Ми щиро вдячні Міністерству юстиції України за теплий прийом і підтримку наших студентів. Особлива вдячність заступнику Міністра юстиції з питань виконавчої служби, Гайченко Андрію Віталійовичу, керівнику офісу протидії рейдерству, Дубовику Віктору Вікторовичу, та заступнику директора Київського науково-дослідного інститута судових експертиз Міністерства юстиції України, Нестор Наталії Володимирівни. Бажаємо, щоб наші майбутні випускники також обирали шлях державних службовців у профільних міністерствах.