Інтеграція практичного навчання у навчальний процес бакалаврів ОП «Ресторанні технології»

Залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків є необхідною складовою підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Ресторанні технології». Так, 13 березня 2024р в рамках вивчення дисципліни «Загальні технології харчових виробництв» для студентів спеціальності 181 «Харчові технології» освітньої програми «Ресторанні технології» шеф-кухар ресторану «Мореман» Влад Харазян провів виїзне заняття. Студенти ознайомились з виробничою інфраструктурою ресторану, організацією роботи заготівельних та доготівельних цехів.

Відвідування виробничих цехів ресторану дозволило студентам безпосередньо спостерігати за роботою професіоналів та навчитися різноманітним технікам приготування страв, які використовуються в ресторанному бізнесі. Вони також мали змогу бачити, яким чином організовано процеси управління якістю та безпеки продукції, що є критично важливим аспектом у харчових технологіях. Шеф-кухар Влад Харазян поділився своїм досвідом щодо створення унікальних блюд, використання локальних інгредієнтів та тенденцій у світовій кулінарії.

Під час заняття студенти мали можливість задавати питання та отримувати відповіді від шеф-кухаря, що значно поглибило їх розуміння сучасних практик у ресторанному бізнесі. Також вони ознайомилися з основами менеджменту в галузі ресторанного бізнесу, включаючи планування меню, управління запасами та стратегії залучення клієнтів.

Це виїзне заняття стало незабутнім досвідом для студентів, оскільки воно не тільки збагатило їх теоретичні знання, але й надало цінний практичний досвід, який вони зможуть використати у своїй майбутній професійній діяльності. Ця інтеграція практичного навчання у навчальний процес є важливим кроком до підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі ресторанного бізнесу та харчових технологій.