Новини МГУ

МГУ приймає участь у формуванні енергетичної політики Європи

Подорожі та життя МГУ
10 лютого 2020 р. у польському місті Краків у приміщенні Науково-дослідного Інституту мінеральної та енергетичної економіки відбулось засідання Комітету з енергетичної політики Польської академії наук, в якому прийняли участь керівники та провідні науковці університетів, науково-дослідних інститутів Польщі та інших європейських країн. Україна на цьому засіданні була представлена проректором з науково-педагогічної роботи Міжнародного гуманітарного університету, д. е. н., професором Гончаруком Анатолієм Григоровичем, який зробив доповідь та приймав активну участь в обговоренні найгостріших проблем та перспектив покращення енергетичної політики.
Під час своєї доповіді проф. Гончарук А.Г. представив МГУ як молодий приватний університет, що швидко розвивається та активно долучається до європейських проектів та ініціатив. Було розкрито сутність та результати досліджень вчених МГУ щодо проблем в енергетиці, зокрема: зростання енергетичної бідності в Україні; низька енергоефективність та застарілість енергосистем в Україні; слабке використання альтернативної енергетики та відновлювальних джерел енергії, тощо. Крім того, доповідач з МГУ сформулював основні поточні енергетичні проблеми України та їх можливі наслідки для Європи.
Доповідь представника МГУ викликала високий інтерес та жваве обговорення серед учасників засідання, за результатами якого було запропоновано започаткування активного співробітництва між МГУ та науково-дослідними інститутами Польщі у питаннях формування та покращення енергетичної політики та безпеки, зокрема у формах організації спільних науково-практичних конференцій, реалізації спільних дослідницьких проектів, наукових видань та публікацій.

Made on
Tilda