Професійний тренінг в «режимі реальності» для майбутніх ведучих та дикторів телебачення

На кафедрі кіно і телебачення факультету мистецтва та дизайну Міжнародного гуманітарного університету, за участю здобувачів вищої освіти та викладачів, відбувся професійний тренінг присвячений удосконаленню творчої майстерності майбутніх ведучих та дикторів телебачення.

Головною метою навчального заходу стала підготовка молоді до життя в сучасних інформаційних умовах, сприйняття різноспрямованої інформації, розуміння її, усвідомлення наслідків впливу на свідомість, підсвідомість і поведінку аудиторії, опанування способів спілкування на основі невербальних форм комунікації за допомогою технічних засобів в «режимі реальності». Юнаки та дівчата були включені в творчий процес, й розуміння, що робота на телебаченні – це на все життя, а фахові знання у певній сфері тільки сприятимуть подальшому професійному вдосконаленню.

За словами доцента кафедри кіно і телебачення Сергія Даниленка сучасність диктує свої правила: представнику творчої професії потрібно швидко орієнтуватися в інформаційному просторі й оперативно готувати тексти. Водночас все більше роботодавців запрошують до свого колективу не просто кваліфікованих співробітників, а справді творчих особистостей.

– Основні завдання, насамперед, – розвинути аналітичні і творчі здібності здобувачів, їх критичне мислення у процесі опанування знань і практичних умінь, сприяти засвоєнню кваліфікації, індивідуальної диференціації та спеціалізації творчої професії, – підкреслив медіатренер.