Новини МГУ

Меморандум між Міжнародним Гуманітарним Університетом та Інститутом Пластичної хірургії та Естетичної Медицини.

Підписання меморандуму між Міжнародним Гуманітарним Університетом та Інститутом Пластичної хірургії та Естетичної Медицини (Клініка Virtus).

Ректор Університету професор, Костянтин Вікторович Громовенко підписав Меморандум про співпрацю з відомою Клінікою під керівництвом професора Володимира Олександровича Цепколенко.

Основними цілями та завданнями цього документа є створення нової клінічної бази для університету, якою і є Клініка Virtus.

Крім того, для Інституту пластичної хірургії та естетичної медицини дуже важливим є розробка практичних рекомендацій та клінічних протоколів, спрямованих на покращення якості та безпеки анестезіологічного забезпечення у пластичній хірургії.

Тому на цій зустрічі був присутній завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії МГУ, професор Олег Тарабрін зі своїми співробітниками.

Співробітники цієї кафедри працюватимуть на базі даної клініки, де розроблятимуться нові аспекти у клітинній та регенеративній медицині, та будуть заплановані нові дослідження, результатом яких будуть захисти дисертаційних робіт у нашому університеті.

Крім того, дана клінічна база буде дуже важливою для наших студентів та лікарів інтернів, які мріють працювати у сучасній клініці.
Made on
Tilda