Оголошення. Шановні колеги, кафедра кіно і телебачення запрошує вас на  участь у Всеукраїнській факультативній дискусії  «Поетичне кіно від Довженка до Параджанова»

Шановні колеги, кафедра кіно і телебачення запрошує вас на участь у Всеукраїнській факультативній дискусії «Поетичне кіно від Довженка до Параджанова» за сприяння Національної академії мистецтв України, Міжнародного гуманітарного Університету (м. Одеса), Київського національного університету театру кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, Київського національного університету культури і мистецтв, Харківської державної академії культури, Одеської кіностудії та українських зірок кіно.
Дата проведення: 25 травня 2024р. з 10:00 до 12:00. Місце проведення: Міжнародний гуманітарний університет, каб. 107 Для додаткової інформації та реєстрації звертайтеся за телефоном:+380 (50) 650 61 65