В МГУ обрано кращих науково-педагогічних працівників 2021 року

Наука
Починаючи з 2020 р., у Міжнародному гуманітарному університеті запроваджено практику такого щорічного оцінювання з метою заохочення науково-педагогічних працівників до наукової роботи та виконання Стратегії розвитку МГУ. Воно проводиться відповідно до Положення «Про рейтинг науково-педагогічних працівників Міжнародного гуманітарного університету», а також Закону України «Про вищу освіту», чинного трудового законодавства України, Статуту Університету та інших нормативних актів, які регулюють організацію науково-дослідної роботи науково-педагогічних працівників.
Ключовими критеріями такого оцінювання є міжнародні наукові публікації у виданнях, що індексуються міжнародними наукометричними системами, цитування таких публікацій та рейтинг відповідних видань (квартиль).
За результатами 2021 року було визначено 5 переможців (ТОП-5), а саме:

1.

Гончарук

Анатолій Григорович

д. е. н., професор,

професор кафедри менеджменту

2.

Чулак

Леонід Дмитрович

д. м. н., професор,

зав. кафедри загальної стоматології

3.

Згама

Антоніна Олександрівна

к. ю. н., доцент,

доцент кафедри державно-правових дисциплін

4.

Прокопенко

Ольга Володимирівна

д. е. н., професор,

професор кафедри економіки і міжнародних економічних відносин

5.

Зубов

Микола Іванович

д. філол. н., професор,

професор кафедри германських й східних мов та перекладу

Відзначені переможці будуть премійовані за наказом ректора університету. Таким чином, університет щорічно підтримує кращих науково-педагогічних працівників за високі наукові результати та публікації.