Запрошення  на науково-медичний форум Міжнародного гуманітарного університету

12 квітня о 10:00 в приміщенні медичного корпусу Міжнародного гуманітарного університету (вул. Фонтанська дор., 23/1; ауд. 310) відбудеться засідання науково-медичного форуму Міжнародного гуманітарного університету. Метою форуму є координація наукової діяльності факультетів, що забезпечують підготовку здобувачів в галузі знань 22 "Охорона здоров'я" - Медицини та громадського здоров'я, Стоматології, Фармації та медсестринства. Для участі у форумі запрошуються декани факультетів медичного профілю, професорсько-викладацький склад всіх кафедр даних факультетів (завідувачі кафедр, провідні викладачі та науковці), інші представники академічної спільноти, аспіранти, представники студентського самоврядування та здобувачі освіти.

Під час проведення форму планується розглянути низку питань: про оптимізацію наукової діяльності кафедр, про планування наукових досліджень аспірантами, про участь в регіональних, всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, про залучення здобувачів освіти до наукової роботи на кафедрах та роботу студентських наукових гуртків, про видавничу діяльність кафедр (в тому числі, покращення показників кількості публікацій в виданнях, що відносяться до наукометричних баз Scopus та Web of Science). Всі учасники форуму мають можливість виносити на обговорення інші питання, які, на їх думку, покращать якість наукової роботи за медичними напрямками.