Новини МГУ

Зустрічаємо талановитих учнів Одещини

17 лютого Факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету гостинно зустрічає та забезпечує найкращі умови проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

Знання і здібності з інформатики продемонстрували 101 кращий учень 8-11 класів закладів загальної середньої освіти з різних територіальних громад Одеської області. Декан факультету голова журі -професор Ірина Стрелковська передала вітання Президента Міжнародного гуманітарного університету, академіка С.В. Ківалова та побажала успіхів талановитим учням і найяскравіших перемог у всіх починаннях.

Віримо, що всі талановиті учні Одещини, які обрали свій шлях до ІТ, будуть навчатися в дружній родині Міжнародного гуманітарного університету!

Дякуємо за співпрацю Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Комунальному закладу вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради». КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" Разом до Перемоги!
Made on
Tilda