Новини МГУ

🇺🇦ВСТУП БЕЗ ЗНО НА ОСНОВІ БАКАЛАВРА

Сьогодні спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність» є самою актуальною та необхідною для нашої держави. Тому для вступу на контракт потрібен лише
мотиваційний лист від вступника!
Студенти спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» під час навчання проходять курс з основ безпечної стрільби на базі спортивно-стрілецького клубу «Ствол». Ми віримо – хороший випускник не тільки той, що має високий рівень знань, а й той, що вже має необхідні для своєї роботи навички. Вміння працювати зі зброєю може бути критичним для майбутніх правоохоронців.
Можливості працевлаштування: Випускники спеціальності «Правоохоронна діяльність» можуть працювати в правоохоронних, судових та інших державних органах, в адвокатурі, прокуратурі, у системі Національної поліції, Служби безпеки, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, охорони державного кордону, доходів і зборів, виконання покарань, державного фінансового контролю, Національному антикорупційному бюро України, приватних детективних агентствах та інших органах, які здійснюють правозастосовні або правоохоронні функції. Просуваючись кар’єрними сходинками, вони зможуть обіймати посади начальників відділів (управлінь), керівників правоохоронних відомств тощо.
0963638922;
адреса: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 33.;
Made on
Tilda