Новини МГУ

Семінар з міжнародного гуманітарного права для студентів-медиків

Унікальністю навчання в Міжнародному гуманітарному університеті є можливість здобувачів опановувати знання та компетенції з різних освітніх програм, що мають "перехресні" аспекти. Здобувачі Факультету медицини та громадського здоров'я відвідали інформаційну сесію з питань системи Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяца, діяльності Українського Червоного Хреста та захисту відмітних Емблем. Сесію проводили радник президента Національного Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права Тимур Короткий, координатор проєктів з міжнародного гуманітарного права Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Дмитро Кириченко та тренер з міжнародного гуманітарного права Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Денис Блонський.
Були розглянути питання складових Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, історія створення Міжнародного комітету Червоного Хреста та його функції, повноваження Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця та Національних товариств. Окрема увага була приділена діяльності Товариства Червоного Хреста України та Одеської обласної організації та окремим напрямках діяльності ТЧХУ: гуманітарна допомога, загони швидкого реагування, мінна небезпека, мобільні медичні бригади, служба розшуку, догляд вдома.
Друга половина сесії була присвячена емблемам Червоного Хреста, Червоного півмісяця та Червоного Кристала, їх розпізнавальним та захисним функціям.
Наприкінці сесії учасникам надані контакти лідерів волонтерів районних організацій м. Одеси для осіб, які виявлять бажання долучитись до діяльності Червногохресного Руху.
Вважаємо, що знайомство з діяльністю Товариства Червоного Хреста України є необхідною складовою в навчанні майбутніх медиків, оскільки вона має безпосередній зв'язок з обраною спеціальністю. Висловлюємо велику вдячність співробітникам Товариства за цікавий і насичений тренінг, який безумовно буде на користь нашим здобувачам ❗️Чекаємо на нові зустрічі з питань міжнародного гуманітарного права 😊
Made on
Tilda