Випуск медичного наукового журналу в університеті

Останніми роками в Міжнародному гуманітарному університеті потужно розвивається напрямок підготовки кваліфікованих фахівців у галузі медицини, зокрема лікарів, медсестер, стоматологів, фармацевтів тощо. Навчання в університеті поєднується з науковою діяльністю, зокрема видавництвом наукових журналів. Так, нещодавно вийшов перший номер оновленого науково-практичного журналу «Клінічна анестезіологія, інтенсивна терапія та медицина невідкладних станів» (Clinical Anesthesiology, Intensive Care and Emergency Medicine). Зазначений журнал видається вже з 2012 року, але в такому вигляді, з такою назвою під грифом Міжнародному гуманітарному університеті, він видається вперше. Журнал включає три спеціальності: анестезіологію, реаніматологію та медицину невідкладних станів. Статті в журналі друкуються двома мовами українською та англійською.

Примітно, що членами редакційної ради та редакційної колегії, поряд з відомими фахівцями клініцистами та науковцями нашого університету, представниками практично всіх медичних університетів із різних куточків України, є також представники багатьох знакових університетів та клінік Європи. З перших випусків журналу членами редколегії стали такі відомі фахівці, як професор Charles-Marc SAMAMA з Парижа (Франція), професор Juan Llao з Валенсії (Іспанія), професор Paolo Pelosi з Генуї (Італія), професор Alexander Zlotnik з Беєр- Шеви (Ізраїль), професор Сергій Шандру з Кишиніва (Молдова).

Зазначений науковий журнал буде гідною платформою для висвітлення своїх наукових пошуків викладачам, науковцями і здобувачами як нашого університету, так й інших закладів і установ України та зарубіжжя.