ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ ТА СКЛАДАННЯ ІСПИТІВ "КРОК" МАЙБУТНІМИ МЕДИКАМИ

Здобувачі освіти 3-го курсу Факультету медицини та громадського здоров'я, які навчаються за освітньо-професійною програмою "Медицина", зустрілись з першим проректором д.психол.н., професором Лефтеровим В.О. та деканом факультету к.мед.н., доцентом Кукушкіним В.Н. Головною темою зустрічі була підготовка до проміжної атестації - складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ: Крок-1 та Англійська мова професійного спрямування). Для майбутніх медиків третій курс є своєрідним проміжним етапом, коли вони завершують вивчення теоретичних дисциплін і підтверджують свою навчальну кваліфікацію та готовність до вивчення клінічних дисциплін вдалим складанням ЄДКІ. Василь Олександрович нагадав здобувачам основні положення Наказу Ректора Міжнародного гуманітарного університету "Про удосконалення підготовки до ЄДКІ здобувачів Факультету медицини та громадського здоров'я" та зробив акцент на неухильному дотриманні цього Наказу при вирішенні питань допуска здобувачів до сесії та атестації. ДНП "Центр тестування" при МОЗ України проводить значну роботу по якісному наповненню тестових завдань. Дуже корисним є існування платформи "Освітній модуль" на сайті Центра тестування, де здобувачі можуть постійно проходити самоконтроль та ознайомлюватись із змістом нових тестових завдань. Отже, головна мета складання іспиту ЄДКІ - це підвищення якості освіти за медичними спеціальностями, що є критично важливим для галузі знань "Охорона здоров'я". Майбутні медики мають розуміти вже з початку свого навчання, що тільки глибоке і систематичне вивчення теоретичних дисциплін є запорукою вдалого засвоєння наступного блоку освітніх компонентів - клінічних дисциплін.

Під час зустрічі також були розглянуті питання академічної доброчесності, дотримання якої є обов'язковим при складанні ЄДКІ. Здобувачам ще раз доведено вимоги щодо заборони використання будь-яких "технічних засобів" під час іспиту. Цього року з міркувань безпеки та за вимог Центру тестування іспит проходитиме в укриттях, що їх обладнує заклад вищої освіти. В Міжнародному гуманітарному університеті такі укриття сформовані, обладнані та проінспектовані ДСНС України в Одеській області, що дає можливість нашим здобувачам складати ЄДКІ в безпекових умовах.

Наприкінці зустрічі перший проректор побажав студентам вдалої та відповідальної підготовки до заключного етапу Ректорського контролю та відповів на їх запитання. Сподіваємось, що психологічна підтримка, яка була надана Василем Олександровичем, допоможе нашим здобувачам спокійно та змістовно підготуватись до дуже важливого етапу в навчанні за ОПП "Медицина".